НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ім. О.О. БОГОМОЛЬЦЯ

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ

(044) 235 21 31
(044)235 71 12
Головна » Консультативно-організаційні послуги » Легалізація документів про освіту
10.05. 2016

Легалізація документів про освіту


Легалізація документів про освіту


Відділ міжнародних зв’язків надає консультативно-організаційні послуги з легалізації документів про освіту за кордоном випускникам Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Університет готує такі документи про освіту:

  • довідку, що підтверджує навчання та видачу диплому, в якій зазначені роки вступу та закінчення вищого медичного навчального закладу (ВМНЗ), отримана спеціальність, серія і номер диплому;

  • довідку, що підтверджує навчання в інтернатурі та видачу сертифіката спеціаліста, в якій вказані роки навчання в інтернатурі, термін очної частини навчання на відповідній кафедрі НМУ, номер наказу про присвоєння кваліфікації лікаря або провізора за рівнем підготовки спеціаліст, магістр, номер сертифікату та назва отриманої спеціальності;

  • відповіді на запити, що надходять з країн, де навчаються чи працюють випускники НМУ. Відповіді оформлюються лише при особистому зверненні випускника чи його довіреної особи.

  • витяг з тематичного плану та програми інтернатури;


ПРАВИЛА ЗАМОВЛЕННЯ ТА ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВВипускник або його довірена особа повинні особисто подати до відділу міжнародних зв’язків такий пакет документів:

  1. заява на першого проректора з науково-педагогічної роботи, професора Я.В. Цехмістера
  2. паспорт випускника (та довіреної особи);

  3. нотаріально засвідчена довіреність (якщо заяву подає довірена особа);

  4. оригінали документів про освіту (диплом, додаток до диплому, сертифікат про закінченні інтернатури / клінічної ординатури – залежно від типу довідки, котру слід оформити).


Термін оформлення документів — 1 місяць.

Години прийому:


пн. 10.00 – 17.00

вт. 15.00 – 17.00

ср. 15.00 – 17.00

чт. 10.00 – 17.00

пт. неприймальний день

обідня перерва: 13.00 – 14.00

Послуги платні.

Документи про освіту видаються особисто випускнику або його довіреній особі (за наявності нотаріально засвідченої довіреності).

У разі видачі документів про освіту довіреній особі остання повинна надати такі документи:

– Оригінал нотаріально завіреного доручення, оформленого випускником на довірену особу, в якому прописано, що довірена особа має право отримувати документи, що стосуються навчання даного випускника в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця;

– Паспорт громадянина України довіреної особи;

– Паспорт громадянина України випускника (за наявності).

Контакти:

Контактна особа: Кузнецова Марія Геннадіївна

адреса: бульв. Т. Шевченка, 13, Київ, 01601, Ректорат Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, відділ міжнародних зв’язків, к. 103.

тел./факс: (+38044) 235 21 31

e-mail: intdep@nmu.ua